چاپ
دسته: blog
بازدید: 740
لیوان تبلیغاتی اصفهان

لیوان تبلیغاتی اصفهان ، یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است که در خانواده لیوان های تبلیغاتی قرار گرفته و از لحاظ موقعیت مکانی، در شهر اصفهان تولید شده و نام برند روی آن چاپ می شود.

یکی از انواع هدایای تبلیغاتی، مربوط به لیوان های تبلیغاتی هستند که در موقعیت های مختلف اهداء می شود. جنس لیوان تبلیغاتی متفاوت است. قیمت هر یک از لیوان تبلیغاتی نیز متفاوت می باشد.

 

کاربرد لیوان تبلیغاتی

 

یکی از کاربردهای لیوان تبلیغاتی، استفاده از لیوان جهت آشامیدن انواع نوشیدنی سرد و گرم است. در صورتی که نام یک برند و کالا روی لیوان تبلیغاتی چاپ شود، مشتریان محصول تبلیغ شده افزایش می یابد. به دلیل اینکه هر شخصی که از لیوان تبلیغاتی استفاده می کند، با هر بار استفاده از لیوان، نام برند و محصول را مشاهده کرده و نام برند در ذهنش مرور و تداعی می شود. به همین دلیل با افزایش دیده شدن نام یک کالا، احتمال افزایش فروش محصولات معرفی شده بیشتر خواهد شد.

 

انواع لیوان تبلیغاتی

 

لیوان های تبلیغاتی در انواع مختلفی تولید و ارائه می شود. انواع لیوان های تبلیغاتی شامل لیوان های سرامیکی، پلاستیکی، کاغذی، مقوایی، چوبی، سفالی و شیشه ای می باشد. برخی از لیوان های تبلیغاتی دارای قیمت های پایین و برخی دیگر دارای قیمت های بالایی می باشند. چاپ نام برند و محصول روی لیوان، در هر مدل از لیوان ها، متفاوت و مختلف است. هر نوع از لیوان به نحو خاصی مراحل چاپ نام محصول را طی خواهد نمود.

 

نتیجه گیری:

لیوان های تبلیغاتی گزینه های مناسبی هستند که در موضوع هدایای تبلیغاتی کاربرد دارند. هدایای تبلیغاتی جهت معرفی برند و محصول مشخصی در نظر گرفته شده و به افراد اهداء می گردد. لیوان های تبلیغاتی، علاوه بر معرفی نام یک محصول و خدمات مشخص، می تواند وسیله ای جهت استفاده افراد در منزل، محل کار و مناطق مختلف دیگر افراد باشد.